9 Mayıs 2019 16:25

DELTA KOLEJİ ANAOKULU - İLKOKUL BİLİM VE KÜLTÜR ŞENLİĞİ

Bilim şenliğimiz, meraklı beyinlerin bilimin önemini kavrayıp, birçok teorik bilginin gerçek yaşamdaki işleyişini fark etmelerini sağlar. Bu tür etkinlikler hayal gücü ile farkındalığın birleşimidir. Delta Koleji olarak amacımız bu hayal gücünün ve farkındalığın ortaya çıkmasına zemin hazırlamaktır. Sevgili öğrencilerimiz, biliniz ki, yeryüzünde hiçbir icat sıfırdan var olmamıştır. Her çalışmanın mutlaka öncesi bulunmaktadır. İlim ve bilimin tek bir potada yeralması ile ortaya çıkan proje çalışmalarınızın her biri ileride başarılı çalışmalarınıza atılacak büyük imzaların ilk basamağıdır.

DELTA KOLEJİ ORTAOKUL - LİSE BİLİM, KÜLTÜR VE YABANCI DİLLER ŞENLİĞİ

Öğrencilerimizin bilime, kültüre ve sanata ilgilerini artırmak, öğrencilerimizi deney ve araştırmaya teşvik etmek, genç mucitlerimizin yeteneklerini ortaya çıkarmak, eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla Bilim,Kültür ve Yabancı Diller Şenliğimizin bu yıl 2'ncisini düzenledik.
Öğrencilerimiz bir yıl boyunca yaptıkları projeleri, tasarladıkları robotları sergilediler. Fen Bilimleri Zümresi ile deneyler yaptılar. Sanat atölyelerine ve yabancı diller zümresinin etkinliklerine katıldılar.
Şenliğimize katılan tüm misafirlerimize, emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.