7 Kasım 2018 21:32

        Özel Delta Koleji Rehberlik Servisi olarak öğrencilerde olumlu davranış geliştirme programı kapsamında " HAFTANIN YILDIZ SINIFI " uygulaması yapmaktadız. 1.sınıflardan 8.sınıflara kadar bütün öğrencilerimizi kapsayan bu uygulamada amacımız; öğrencilerimizin sınıf içi ve okulda istenilen davranışları geliştirmelerini sağlamak ve öğrencilere iç disiplin kazandırmak.

   Arkadaşlık ilişkileri, sınıf temizliği, derse zamanında  girme, sorumluluklarını ve ödevlerini zamanında yapma ve kitap okuma alışkanlığı gibi davranışları değerlendirmekte ve her hafta cuma günü en çok puanı alan sınıfa kupa, bayrak ve sertifika teslim edilip ödüllendirilmektedir.

Uygulamamız dönem boyunca devam edecektir ve dönem sonunda öğrencilerimizi büyük sürprizler beklemektedir.

 

 

Delta Koleji mutlu ve heyecanlı çocuklar yetiştirmeye devam ediyor.

09.11.2018 - KASIM AYI 2. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Kasım ayının 2.haftasında okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak " Haftanın Yıldızı Sınıfı" biriminde 1-B sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini, " tebrik ediyoruz. Belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca sergiledikleri örnek davranışlarla ''Haftanın Yıldızı'' olmaya hak kazanan 6-B sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz.

 

02.11.2018 - KASIM AYI 1.HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Kasım ayının 1.haftasında okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak "Haftanın Yıldızı Sınıfı" biriminde 2-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini, tebrik ediyoruz. Ortaokul kademesinde uyguladigimiz Haftanın Yıldız Sınıfı Projesi'nde bir hafta boyunca sergiledigi performansla yıldız olmaya hak kazanan sinifimiz 8/A oldu. Ogrencilerimizi ve sinif rehber ogretmenlerimizi tebrik ediyoruz.